Kontakt

Zapraszam do kontaktu oraz współpracy, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.
Polecam również zajrzeć do FAQ, być może już tam odpowiedziałam na twoje pytanie ;)
Jak można się skontaktować?

telefonicznie: +48 665 190 522
pn-pt: 9:00 - 17:30
mailowo: nowypiszwymaluj@gmail.com

Lub poprzez formularz →

FAQ

Czy zdjęcia wysłane do portretu muszą być wspólne, tak jak będą na obrazie?
Nie, zdjęcia, które wysyłacie mi do namalowania portretu nie muszą być wspólne. Każda osoba portretowana może byc na osobnym zdjęciu, ważne dla mnie jest, aby twarze były dobrze widoczne. Pamiętaj, aby na zdjęciu które mi wysyłasz osoba portretowana nie miala czapki, ani okularow, chyba, ze chcesz tak ją uwiecznić na obrazie:)
Jaki jest koszt portretu rodzinnego?
To zalezy ile sie liczy rodzina;) a tak serio, wszystkie ceny są jawne i nieukrywane przeze mnie, z reguły dwie osoby to 200 zł, każda kolejna osoba to 50zł, a zwierzątko 30 zł. Reszta cen do sprawdzenia najprostszego w sklepiku :)
Czym się różni portret akwarelowy od portretu cyfrowego?
Portret akwarelowy jest malowany akwarela na wysokiej jakości bezkwasowym papierze bawełnianym przeznaczonym pod tę technikę. Jest ręczna praca zatem każdy portret, nawet tych samych osob, nie bedzie inny. Liczy się tutaj każde pociągnięcie pędzla, przez co każdy jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Portret cyfrowy natomiast jest ilustracja rysowana w programie graficznym, ja pracuje w Procreate. Otrzymujesz ode mnie plik gotowy do wydruku, lub jesli zechcesz wydruk na ręcznie czerpanym papierze dodatkowo.
Różnica jest taka, że portret cyfrowy mozesz wydrukowac tyle razy ile chcesz, a płacisz tylko raz za plik cyfrowy. Jest to też opcja tańsza przy większej ilości portretów, gdzie kilka osób się powtarza (np. Para młoda) ponieważ za te osoby płacisz tylko raz, a ich postacie wykorzystane są na obu obrazach.
Jak wygląda proces tworzenia portretu?
Po złożeniu zamówienia, i wysłaniu do mnie zdjęć osób portretowanych wraz wraz opisem jak ma wyglądać portret (w co chcecie być ubrani, jakie dodatki, tło, atrybuty mają być tam razem z Wami, czy i jak podpisać portret) w ciągu kilku (okolo 4-7 dni roboczych) wyślę Wam szkic portretu. Przy ocenianiu szkicu zwróćcie uwagę głównie na rysy twarzy i podobieństwo Was i Waszych bliskich. I to jest moment na wprowadzanie poprawek, nawet jeśli czasem oznaczają naszkicowanie jeszcze raz. To teraz, pozniej juz takie poprawki nie będą możliwe, dlatego potraktujcie szkic poważnie. Kiedy już osiągniemy idealny kształt portretu, ja zaczynam malować i po okolo 5-10 dniach roboczych dostaniecie ode mnie plik cyfrowy, lub odwiedzi Was kurier.

W przypadku zaproszeń, po zaakceptowaniu szkicu, projektuje wszystkie strony zaproszenia, i przed wydrukiem wysyłam Wam do ponownej akceptacji.
Jaki jest czas realizacji?
Czas realizacji to zazwyczaj 15 dni roboczych, jednak w okresach świątecznych, lub w sezonie ślubnym, od maja do października, czas ten się wydłuża i wtedy warto dać sobie około miesiąca na spokojna realizacje.
Czy jest opcja wydruku portretu cyfrowego?
Pewnie. Mogę wydrukować portret w dowolnej ilości, na bawełnianym ręcznie czerpanym papierze, z nieregularnymi , naturalnymi brzegami. Format jest to A3, koszt wydruku jednego portretu to 30 zł.